Obchodní podmínky

Identifikační údaje

Ing. Štěpánka Holštajnová

Palackého 1958

530 02 Pardubice

IČ: 020 97 192

neplátce DPH

Podnikatel zapsán v živ.rejstříku Magistrátu města Pardubice


Objednávky

Tyto stránky nejsou e-shopem. Najdete zde ukázku mé práce. Můžete si vybrat z nabídky nebo můžete poslat vlastní požadavky a já navrhnu a zhotovím oblečení dle vašich představ. Závazné objednávce vždy předchází individuální komunikace, zpracování návrhu a odsouhlasení kalkulace.

Poštovné a balné

Poštovné po území České Republiky se řídí tarify ČP. Balné neúčtuji.

Vyřízením objednávky se myslí předání zboží přepravním společnostem. Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Nebezpečí škody na zboží

Škody na zboží přechází na kupujícího ve chvíli, kdy převezme zboží od prodávajícího, resp. od dopravce.

Platební podmínky

Platba převodem na účet.

Dodací lhůty

Oblečení šiji na zakázku, na míru, není skladem. Dodací lhůta 2 - 6 týdnů, záleží na zakázce a na momentální vytíženosti.

Reklamace

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR. Reklamační řád se řídí obecnými pravidly pro prodej v ČR, a to i při zasílání zboží do zahraničí.

Ochrana osobních dat

Dodavatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu dodavatele a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromaždovány pro obchodní a marketingové potřeby dodavatele. Při nakládání s osobními daty se dodavatel zavazuje řídit Zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.